
Tags
Українська інноваційна космотехнічна спільнота донедавна була представлена пятьма регіональними космічними кластерами (серед яких Дніпровський космічний кластер, “ДКК”).
В травні 2022, в рамках програми «Амбасадори Industry4Ukraine» Український кластерний альянс (УКА) запропонував окрему ініціативу підготовки поглиблення та розвитку двух-сторонніх відносин з найбільш зрілими амбасадорами.
Україна має довгу історію боротьби за своє існування, тому важливо показати світу, що 2014 рік став не просто початком 8-річної війни, а черговим етапом боротьби за існування українців.
Програма EIF, створена АППАУ в 2020 пройшла довгий шлях становлення й нині доступна для всіх кластерів УКА. Програма створена за принципом «єдиного вікна», де промислові МСП,
Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» однією з перших серед кластерів УКА показала приклад інтернаціоналізації шляхом входження до американської асоціації CSIA. Історія розвитку цих відносин має чимало особливостей, специфічних для індустрій високих технологій. Але в першу чергу, це історія про професійну солідарність між спільнотами євро-атлантичного блоку та України під час війни.
Війна, підло розпочата росією проти України 24 лютого 2022 року, безперечно, стала персональною трагедією для цілої держави та кожного українця.
До березня 2022 українські кластери не були помітними суб’єктами у вітчизняному економічному дискурсі. Як не були й присутні на європейській арені у вигляді консолідованого та об’єднаного руху.
Увага всього світу зараз прикута до України. Україна стала брендом, який асоціюється зі сміливістю, стійкістю у боротьбі за волю та демократичні цінності. Бути українцем стало почесно, а підтримувати Україну – славетно.
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart