Skip links

Історії успіху

Кластерний Альянс

Кластерний Альянс

Багатосторонній порядок денний для інтернаціоналізації українського спейс-теку

Українська інноваційна космотехнічна спільнота донедавна була представлена пятьма регіональними космічними кластерами (серед яких Дніпровський космічний кластер, “ДКК”).

Кластерний Альянс

Кластерний Альянс

Розбудова двосторонньої адженди Україна-Чехія в Індустрії 4.0

В травні 2022, в рамках програми «Амбасадори Industry4Ukraine» Український кластерний альянс (УКА) запропонував окрему ініціативу підготовки поглиблення та розвитку двух-сторонніх відносин з найбільш зрілими амбасадорами.

Кластерний Альянс

Кластерний Альянс

Експорт українських виробників харчової промисловості – підтримка від U-Food

Україна має довгу історію боротьби за своє існування, тому важливо показати світу, що 2014 рік став не просто початком 8-річної війни, а черговим етапом боротьби за існування українців.

Кластерний Альянс

Кластерний Альянс

Програма EIF:  від фандрейзингу – до інтернаціоналізації

Програма EIF, створена АППАУ в 2020 пройшла довгий шлях становлення й нині доступна для всіх кластерів УКА. Програма створена за принципом «єдиного вікна», де промислові МСП,

Кластерний Альянс

Кластерний Альянс

Приєднання АППАУ до CSIA – як історія професійної солідарності

Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» однією з перших серед кластерів УКА показала приклад інтернаціоналізації шляхом входження до американської асоціації CSIA. Історія розвитку цих відносин має чимало особливостей, специфічних для індустрій високих технологій. Але в першу чергу, це історія про професійну солідарність між спільнотами євро-атлантичного блоку та України під час війни.

Кластерний Альянс

Кластерний Альянс

УКА – вихід українських кластерів на європейську арену

До березня 2022 українські кластери не були помітними суб’єктами у вітчизняному економічному дискурсі. Як не були й присутні на європейській арені у вигляді консолідованого та об’єднаного руху.

Кластерний Альянс

Кластерний Альянс

Українська Асоціація Меблевиків закохує світ в українські меблі

Увага всього світу зараз прикута до України. Україна стала брендом, який асоціюється зі сміливістю, стійкістю у боротьбі за волю та демократичні цінності. Бути українцем стало почесно, а підтримувати Україну – славетно.

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag