Skip links

EXPORT-INTERNATIONALIZATION-FUNDRAISING
Програма EIF

Про програму ExportInternationalizationFundraising

Програма EIF Українського кластерного альянсу пропонує промисловим МСП та інноваторам Індустрії 4.0 підтримку в їх інтернаціоналізації та фандрейзингу. Участь у програмі дозволить вам швидко знайти зарубіжних партнерів, отримати підтримку в експорті, а також упровадити інноваційні рішення та/або отримати грант на їх розробку. Програма EIF розроблена в асоціації АППАУ, одній із фундаторів УКА, і пройшла тестування впродовж 2020-2021 рр.

Фінансування розробок

Приклад проекту BOWI – перші 4 українські МСП отримують в 2022 по 60 тис євро з програми ЄС I4MS (диджиталізації промислових МСП), а DIH «КПІ» – 100 тисяч євро. Подібних проектів у фондах ЄС – десятки. Команда підтримки EIF має помісячний план подачі заявок і стимулює активність МСП.

Швидка інтернаціоналізація

Завдяки програмі члени УКА мають змогу приєднуватися до провідних асоціацій і кластерів ЄС та США й, таким чином, значно прискорювати вихід на нові ринки. Навесні 2022 такі інтеграції здійснили асоціації АППАУ, "Укрлегпром", UAMC (кластер автопрому) та Морський кластер України.

Зростання інноваційного рівня

Незалежно від виграшу в грантовій діяльності участь у програмі EIF автоматично веде до покращення рівня інновацій вашої компанії. Професійне середовище та відповідні активності програми є чинником № 1 у цьому. Десятки компаній вже відчули на собі ефект EIF, що впливає на їх конкурентоспроможність.

Для кого

МСП-учасники кластерів УКА

Промислові стартапи

Інноватори Індустрії 4.0

Центри 4.0 та DIHs

Міжнародні донори

Експерти Індустрії 4.0

Сервісна пропозиція програми EIF

Тільки в нашій програмі ви можете знайти професійні послуги, орієнтовані на промислові ринки, і які надають вам наступні переваги:

Онлайн платформа

Платформа АППАУ виконує ролі метчмейингу та фандрейзингу. Тут ви можете знайти всю інформацію про доступні гранти (у ЄС та в Україні) у сфері промисловості та хайтек, отримати консультацію від експерта й стати учасником профільних груп.

Професійні обміни

Двічі на місяць експерти EIF проводять просвітні вебінари, на яких роз’яснюються деталі нових колів (грантових пропозицій), аналізуються кращі практики та досвід подачі проектів. Також тут ви можете познайомитися з новими партнерами й отримати корисні контакти.

Корисний контент

Наші експерти та проектний офіс АППАУ, Центри 4.0 і DIHs генерують унікальний та корисний контент, який доступний тільки часниками програми. Це білі книги, гайди, аналітичні звіти, посібники, а також специфічна ринкова інформація, необхідна для всіх інноваторів 4.0.

Експертна підтримка

Аби податися на інноваційний конкурс та виграти його зазвичай МСП потребують грунтовної консультаційної підтримки. Наші експерти можуть допомогти вам: а) вибрати необхідний кол; б) допомогти підготувати грантову заявку; с) супроводжувати в процесі виконання.

Послуги в інтернаціоналізації

УКА підтримує інтенсивну програму інтернаціоналізації та експорту, яка доступна для всіх кластерів-членів УКА. Спектр напрямів інтернаціоналізації є широким, від пошуку партнера, постачальника чи клієнта – й до спільних інноваційних проектів.

Ексклюзивний B2B Matchmaking

Ми надаємо всі необхідні інструменти співпраці з нашими експертами в розробці заявок

Ключові цифри та факти

€ 1 000 000

Доступ до грантів з Індустрії 4.0 на 1 млн євро щомісячно

4/4

Щотижневі зустрічі з міжнародними організаціями

€ 340 000

Виграні проєкти надання допомоги на суму більш ніж 340 тисяч євро

5+

Унікальних послуг для промислових МСП

1/4

Щомісячні В2В метчмейкингові івенти з кластерами ЄС

100+

Україномовна Платформа з більш як 100 учасниками від МСП

7+ років

Технологічна експертиза в Індустрії 4.0 та автоматизації

20+

Технологічних брокерів Індустрії 4.0 для підтримки МСП

Як приєднатися до програми EIF

Для участі в програмі EIF достатньо бути учасником одного з кластерів Українського кластерного альянсу. Якщо ви вже є учасником одного з кластерів УКА, реєстрація в програмі ідентична реєстрації на платформі. Адміністратор платформи перевіряє ваші дані, й далі ви автоматично отримуєте доступ до всіх послуг програми EIF.

Для донорських організацій

Наша платформа фандрейзингу для українських промислових МСП третій рік підтримується виключно коштом асоціації АППАУ. Ми інвестували в розробку платформи, формування пулу професійних інноваційних і технологічних брокерів, залучення до платформи МСП. Платформа є унікальною (подібних немає в Україні), як унікальними є наші послуги – ніхто в Україні не надає системні послуги фандрейзингу-інтернаціоналізації промислових МСП подібної якості. Але ми потребуємо фінансової підтримки, в першу чергу, для вдосконалення платформи, долучення більшої кількості МСП, а також для підтримки 20 експертів, більшість із яких надає інформаційні послуги сьогодні безкоштовно. Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag