Skip links

Українська Асоціація Меблевиків закохує світ в українські меблі

Увага всього світу зараз прикута до України. Україна стала брендом, який асоціюється зі сміливістю, стійкістю у боротьбі за волю та демократичні цінності. Бути українцем стало почесно, а підтримувати Україну – славетно. Ми отримали це визнання високою ціною, кров’ю наших захисників, невинними жертвами нашого народу, сльозами матерів, зруйнованими містами.

Зараз ми маємо втримати цю увагу і використати її для побудови таких міжнародних відносин, у яких нашу країну сприйматимуть рівним і надійним партнером не тільки в політиці, але й у бізнесі.

Ми, Українська Асоціація Меблевиків (УАМ), вже 20 років допомагаємо виробникам меблів з усієї України розвивати свій бізнес, налагоджувати нові відносини з міжнародними та вітчизняними партнерами й нарощувати експорт меблевої продукції. Всі ці роки ми робимо це в незалежній Україні! На початку війни наша єдність допомогла нам швидко реагувати на ситуацію, допомагати Збройним силам України, організовувати взаємодопомогу між компаніями, діалог із владою та партнерами, налагоджувати нову матеріально-технічну базу і, звісно ж, волонтерити. Багато компаній-членів УАМ продовжують працювати у відносно “безпечних” регіонах України та виробляють якісні меблі, експортують і підтримують економіку нашої країни, забезпечуючи робочими місцями українців, наповнюючи бюджет, фінансуючи армію. Кожен із нас працює для перемоги України.

 УАМ є членом Українського кластерного альянсу (УКА), який покращує діалог у рамках запланованих С2С (міжкластерних) зустрічей і промоції мережі “Амбасадори Industry4Ukraine”.

Сьогодні члени УАМ спільно представляють більше 70% меблевого ринку України. У деревообробній і меблевій галузях країни на тисячах підприємств працюють більше ста тисяч українців. Тільки в 2021 році експорт українських меблів становив 1,05 млрд. дол. США. Українські меблевики і сьогодні постачають продукцію до світових лідерів меблевого ритейлу, таких як: JYSK, XXLUTZ, HOMECENTER та інших. Українські меблі продаються онлайн на всіх континентах.

Будучи голосом меблевого бізнесу, ми розуміємо важливість ведення правильної комунікації з іноземними партнерами, організаціями і владою як у реальному житті, так і в інформаційному просторі. Найбільш ефективними для побудови бізнес-партнерства та налагодження експорту є особисті зустрічі й перемовини, які УАМ організовує для своїх учасників на міжнародних виставках. Спільні стенди українських меблів Furniture of Ukraine демонструють світові спроможність українських виробників, навіть зараз, в умовах війни, створювати та експортувати якісні меблі.

Із початку війни УАМ уже взяла участь у трьох міжнародних виставках, і ми не збираємося зупинятися.

Національний стенд Furniture of Ukraine на виставці Meble Polska 2022

З 16 до 19 травня 2022 року до уваги відвідувачів міжнародної виставки Meble Polska в Познані було представлено національний стенд Української Асоціації Меблевиків Furniture of Ukraine.

Протягом чотирьох днів виставки було проведено понад 500 зустрічей з професійними покупцями меблів із таких країн: Польща, Німеччина, Франція, Румунія, Великобританія, Нідерланди, Бельгія, Данія, Литва, Естонія, Швеція, США, ОАЕ, Саудівська Аравія, Ізраїль, Монголія та інших країн. Особливо значущим і приємним було те, що багато гостей приїхали на виставку саме для зустрічі з українськими виробниками.

Серед відвідувачів були представники великих і середніх мереж меблевих магазинів, такі як: Агата, Bega-gruppe, Danube home, Mio, ЕпіцентК, TJX, Xl-company. Також великий інтерес був до стенду Furniture of Ukraine з боку представників меблевого e-commerce (Wayfair, Oskar Kinderland, Furniture One та інших).

Учасники національного стенду

Експозиція площею 400 м² складалася зі зразків серійних меблів 25-ти українських виробників.

Варто зазначити, що на стенді було представлено серійні меблі різних цінових сегментів, як економ, так і середній плюс у вигляді виробів з масиву дубу або шпонованої плити. Особливою увагою користувалися п’ять виробників стільців, що представили зразки з гарним дизайном і високою якістю.

Колективний стенд Furniture of Ukraine, один із декількох на виставці з п`яти павільйонів, отримав почесну нагороду Acanthus Aureus. Така нагорода присуджується учасникам виставки, що найкраще розуміють, як сучасний виставковий маркетинг формує імідж компанії та її цінність для бізнесу. Надзвичайно важливою перевагою премії є те, що її присуджує журі, що складається з видатних фахівців у галузі дизайну, маркетингу та виставково-ярмаркових заходів.

Міжнародна підтримка національного стенду Furniture of Ukraine

Підготовка цього стенду стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Конкурентоспроможна економіка України», а також Міністерства економіки України, Рівненської Обласної Державної Адміністрації, зокрема голови РОДА Віталія Коваля та його заступника Сергія Гемберга, Посольства України в Польщі, Генерального консульства України у Вроцлаві, ТПП України, компанії «Кроноспан Україна» та безпосередньо організаторів події – компанії Grupa MTP.

Ініціатором та організатором стенду є команда Furniture of Ukraine Business Expo – проект, створений Українською Асоціацією Меблевиків з метою просування бренду Furniture of Ukraine в Україні та за кордоном.

Дизайн спільної експозиції розроблено Дмитром Новіковим. Забудову стенду було здійснено меблевою фабрикою «Аззаре». Виготовлення одягу для волонтерів та національного прапору – майстриня Марина Радигіна. Юридичний супровід – Honcharuk and Partners law firm. Вирішення складних логістичних завдань доставки спільного вантажу 25-ти фабрик – компанія «Ріо-Транс».

Furniture of Ukraine на Index Dubai 2022

За підтримки організаторів виставки INDEX та члена Української Асоціації Меблевиків Романа Древича і компанії Importa стенд Furniture of Ukraine було представлено на найбільшій виставці інтер’єрних рішень Перської затоки Index Dubai 2022.

Цьогоріч виставка в Дубай була вдвічі більша за попередню, що відбулася вперше після ковідного карантину. Керівництво виставки – команда з Європи, яка щиро підтримує Україну, не дивлячись на нейтралітет ОАЕ до війни в Україні. Підтвердження тому – наданий безкоштовно стенд і відмова в участі всім компаніям із росії та білорусі.

“Дубаї – це дійсно глобальний торговельний центр, куди їде весь світ. На виставці ми зустрічалися з Італією, США, Бразилією, Саудівською Аравією, Індією, Таїландом, Танзанією, Німеччиною, Великобританією та, звісно, з бізнесом ОАЕ й інших країн.

Дубаї вражає креативність і сучасність українців. Думаєте, я там побачила щось космічне? Щось екстраординарне? Щось ультрамодне? Ні, був інтер’єр, який бачу в Україні щодня в портфоліо меблевиків, що співпрацюють з дизайнерами. На конкурсі “МЕБЛЕВИК РОКУ” УАМ кожний інтер’єр був таким. Чуєте? Українські дизайнери, ви талановиті! Вас хочуть у світі! Наступного року треба їхати, гідно представити Україну, потужно заходити на ринок Перської затоки, – поділилася своїми враженнями та планами Оксана Донска, член Правління УАМ та керівник виставки Furniture of Ukraine Business Expo, яка разом із командою представляє спільний бренд українських меблів на міжнародних виставках.

Furniture of Ukraine на Salone del Mobile.Milano 2022

 Цьогоріч на найвідомішій європейській виставці меблевого та інтер’єрного дизайну Salone del Mobile Milano майорів український прапор, лунала пісня “Ой, у лузі червона калина”, а десятки українських дизайнерів і меблевиків здійснили флешмоб – вишиванки, жовто-сині кольори та прапори. Незламний дух, національну гордість, спроможність і готовність працювати було представлено на стенді меблів під брендом Furniture of Ukraine та експозиції українських дизайнерів.

 “Участь Furniture of Ukraine в ISalonі 2022 завершено. Позаду тисячі кроків, сотні обіймів, гарне поповнення бази байєрів контактами та величезна валіза досвіду. Окремо виділю дві жирненькі рибки в особі гарних бізнесменів із Данії та Нідерландів, які бажають інвестувати в меблевий бізнес в Україні.

Ювілейна 60-та виставка Salone del Mobile.Milano відбулася вперше з колективним стендом #FurnitureofUkraine. Так, це лише 12 метрів на території величезної експозиції на 22 павільйони. Але це місце з прапором України, до якого зліталися люди з привітанням «Доброго вечора, ми з України». Багатьом українським дизайнерам відкрили очі на можливості в Україні, декількох дилерів італійських меблів в Україні почали повертати до віри в українське, зустріли вже перевірених партнерів та, сподіваємось, нових. Наші 12 метрів інформаційного стенду – це малесенький крок до величезного майбутнього”, – резюмує Оксана Донска.

Підготовка цього стенду стала можливою завдяки підтримці: Посольства України в Італії, Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, Made in Ukraine for Italy, Рівненської обласної державної адміністрації і, зокрема, Віталію Ковалю.

Пані Оксана поділилася планами участі в майбутніх виставках та закликала виробників меблів починати підготовку вже зараз, оскільки кількість місць обмежена, а користь від такої участі – беззаперечна.

Майбутні виставки, у яких УАМ братиме участь зі спільними стендами FURNITURE OF UKRAINE

Вересень 2022, MOW у Бад-Зальцуфлені – фокус на серійні корпусні меблі, м’які меблі, меблі з деревини.

Жовтень 2022, Home&contract у Варшаві – фокус на меблі під замовлення, серійні корпусні меблі, м’які меблі, меблі з деревини.

Грудень 2022, Big5 в Дубаї – фокус на меблі під замовлення, двері, серійні меблі.

Січень 2023, Coloni в Кьольні – фокус на серійні корпусні меблі, м’які меблі, меблі з деревини.

Лютий 2023, Meble Polska в Познані – фокус на серійні корпусні меблі, м’які меблі, меблі з деревини.

Квітень 2023, ISaloni в Мілані – фокус на меблі під замовлення.

Підсумки

Участь із  національними стендами Furniture of Ukraine на виставках Meble Polska 2022, Index Dubai 2022, Salone del Mobile.Milano 2022, організованими УАМ під керівництвом Оксани Донскої – це чітка і послідовна реалізація стратегії експортного прориву українських меблів на міжнародні ринки. Вчасно і потужно, об’єднаний під єдиним брендом український бізнес довів світовій спільноті українську міць і стійкість не тільки на полі бою, але й у виробництві, веденні перемовин, логістиці тощо. До співчуття ми отримали повагу і формуємо довіру, які вже зараз розкривають перед нами великі перспективи. Зараз ми можемо змінити сприйняття української продукції як дешевого сегменту і робимо це! У Польщі українська експозиція об’єднала 25 меблевих фабрик і виборола нагороду за найкращу експозицію! Ми провели більше 500-та перемовин; ми вразили найбільшу виставку інтер’єрних рішень в Дубаї сучасністю та креативністю українського дизайну, провели зустрічі з бізнесом ОАЕ та інших країн; в Італії ми поповнили базу байєрів контактами та зацікавили бізнесменів з Данії та Нідерландів, які бажають інвестувати в меблевий бізнес в Україні. Своєю єдністю і цілеспрямованістю ми демонструємо світові наші можливості, і світ зараз готовий іти нам назустріч, тому ми не зупиняємося. Наші дії зараз важливі не тільки для розвитку меблевого бізнесу і галузі та стимулювання економіки України, але й для втримання цікавості світової спільноти до України в цілому, що може і має впливати на політичні рішення й відносини, які здатні допомогти нашій перемозі. Слава Єдності! Слава Україні!

Публікація підготовлена за підтримки Європейського Союзу в рамках реалізації проекту ЄС “Інтернаціоналізація Українського кластерного альянсу: покращення прямого діалогу між європейськими та українськими професійними спільнотами під час війни”. Представлений матеріал відображає позиції Української Асоціації Меблевиків та Українського кластерного альянсу і не обов’язково відображає думку Європейського Союзу

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag