Skip links

Кращі кластерні практики: Тетяна Воронцова

Тетяна Воронцова, лікарка, волонтерка, голова ресурсного центру медичних кластерів та виконавча директорка Рівненського міжрегіонального медичного кластера, – багато років присвятила домедичній допомозі, навчанню тактичної медицини та реабілітації військовослужбовців.

Конференція кластерів у місті Кошице (Словаччина) була чудовою можливістю презентувати ресурсний центр “Медичні кластери України”, який обʼєднав понад 6 медичних кластерів, й наголосити на проблемах війни та важливості створення інноваційних тренінгових центрів симуляційної медицини і розвитку програм реабілітації для людей, які постраждали від війни. Виступ Тетяни приніс результати для медичних кластерів, а саме:

  • Підписання угоди про співпрацю між Рівненьким міжрегіональним медичним кластером та польським ARCHITEKTURA SOLARNEGO OGRZEWANIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (АРХІТЕКТУРА ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СОНЯЧНЕ ОПАЛЕННЯ) щодо реалізацій проєктів з відновлення України, проведення спільних навчань та залучення інвестицій.
  • Підписання меморандумів між Львівським та Дніпровськими медичними кластерами з Краківським кластером LifeScience щодо пошуку спільних партнерів, участі в міжнародних конференціях та спільних ініціативах активного розвитку кластерного руху.
  • Запрошення Тетяни до участі в програмі досліджень та інновацій фондової програми від Європейського Союзу Horizon. Програма сприяє співпраці та посилює вплив досліджень та інновацій у розробці, підтримці та впровадженні політики ЄС, одночасно вирішуючи глобальні виклики. Він підтримує створення та краще розповсюдження знань і технологій, а також створює робочі місця, повністю залучає резерв кадрів ЄС, стимулює економічне зростання, сприяє промисловій конкурентоспроможності та оптимізує інвестиційний вплив у зміцненому Європейському дослідницькому просторі.
Тетяна Воронцова в Кошице

Підготовка до участі в конференції в місті Кошице була проведена завдяки роботі експертки та директорки з напряму інтернаціоналізації Ольги Трофимової, а також за сприяння Українського кластерного альянсу.
Вітаємо пані Тетяну та медичні кластери з таким досягненням й дякуємо за участь та відмінну підготовку в конференції.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Українського Кластерного Альянсу (УКА) і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ. Делегація УКА в м. Кошице (Словаччина) відбувається за підтримки програми «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма сприятиме відновленню економіки України від наслідків війни шляхом створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримки інновацій та стимулювання експорту, що в кінцевому результаті є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

Leave a comment

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag