Skip links

Кращі кластерні практики: Анатолій Долинний

Анатолій Долинний – президент ​​української федерації індустрії безпеки, ініціатор створення Київського хайтек кластера, керівник проєкту “Аптечка” активно працював та продовжує працювати над розвитком кластерного руху та своїх проєктів. Його активна участь у конференції Clusters meet regions у місті Кошице (Словаччина) принесла в результаті підписаний меморандум про співпрацю між Київським хайтек кластером та ІТ-кластером Словаччини з м. Жиліни зокрема по проєкту “Бурштин +”.

Основні завдання співпраці визначені як:

  • Реалізація спільних проєктів з відновлення України.
  • Реалізація проєктів в рамках зеленого переходу в енергетиці “Бурштин+”.
  • Реалізація проєктів за підтримки міжнародних фондів.
  • Створення інформаційних центрів та проєктів.
  • Залучення інвестиційних проєктів.
  • Проведення навчальних заходів та обмін досвідом.

Підготовка до участі в конференції в місті Кошице була проведена завдяки роботі експертки та директорки з напряму інтернаціоналізації Ольги Трофимової, а також за сприяння Українського кластерного альянсу.

Вітаємо пана Анатолія та всіх причетних до меморандуму. Український кластерний рух продовжує свій розвиток і показує вражаючі результати.

Анатолій Долинний в Кошице
Анатолій Долинний в Кошице

Зміст публікації є виключною відповідальністю Українського Кластерного Альянсу (УКА) і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ. Делегація УКА в м. Кошице (Словаччина) відбувається за підтримки програми «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма сприятиме відновленню економіки України від наслідків війни шляхом створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримки інновацій та стимулювання експорту, що в кінцевому результаті є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

Leave a comment

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag