Skip links

Аналітичний Центр

Аналітичний центр (АЦ) УКА є спільним з Платформою Industry 4 Ukraine. Центр функціонує у вигляді тимчасових проєктних команд, але з постійним керівництвом та координацією від групи ключових експертів. До цієї групи входять Панченко Володимир (директор АЦ), Федір Дзень (координатор проектів АЦ), Юрчак Олександр (голова УК), Наталія Гаращенко (президент ГС «Клуб Економістів України»), керівники комітетів платформи Industry 4 Ukraine: Андрій Гнап (Стала Індустрія), Юлія Рижкова (Смарт-спеціалізація), Іван Кульчицький (Інноваційна політика), а також активісти УКА, керівники кластерів з Миколаєва, Вінниці, Сум та інших регіонів країни. Головними напрямами роботи АЦ є наступні.

Policy Making та GR

АЦ в 2022 продовжує роботу Платформи Industry 4 Ukraine в напрямах, що тривають з 2019 року: смарт-спеціалізація та інновації, діджиталізація промисловості, кластерний розвиток, стала індустрія. АЦ здійснює представництво на рівні комітетів Платформи й делегує своїх експертів в робочі групи, які працюють з ВРУ та Кабміном

Інтеграція в європейські ЛДВ

АЦ виконує аналіз можливостей та загроз для учасників УКА на просторі ЄС (PESTEL) й формує публічні позиції УКА в категоріях: аналітика в сфері глобальних та європейських ЛДВ, формування стратегій та тактик щодо інтеграції українських МСП за різними галузями; представництво УКА на європейському рівні.

Аналіз ЛДВ за секторами та галузями

Аналіз ЛДВ за ключовими секторами УКА (харчова, текстильна, ІАМ, будівельні матеріали, меблева, інші). Формування портфелю інструментів для керування ЛДВ на рівні ЦШР та окремих кластерів. Формування позицій УКА для спільного закриття розривів в ЛДВ шляхом формування ефективних державних політик та інструментів. Аналіз позицій світових брендів в ЛДВ щодо їх зупинки в РФ, та підтримки клієнтів в Україні.

Аналітика ринків та клієнтів – всередині України та закордоном

Аналітика цільових ринків ЄС та світу за секторами, консультації та рекомендації для учасників ринку щодо виходу на зарубіжні ринки.

Фандрейзинг по відкритим колам та грантовим проектам

Аналіз інноваційних та інших політик ЄС дотичних до УКА. Аналіз відкритих колів, їх промоція. Аналіз участі від українських учасників І4.0 та УКА.

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag