Skip links

Потенціал кластерного розвитку Прикарпаття, 11 серпня, з 11 до 14 год

Захід в Івано-Франківську 11 серпня має завдання в розкритті кластерного потенціалу Прикарпаття, й сприянні входженню кластерів та кластерних ініціатив в регіональні програми розвитку шляхом консолідації позицій між бізнес-об’єднаннями, кластерами, регіональними органами влади та місцевого самоврядування. Захід організований Українським кластерним альянсом за підтримки Івано-Франківської ТПП, Бізнес-асоціації Івано-Франківщини та Харківського кластеру ІАМ (релокований на Прикарпаття).

Програма заходу:

10:30

Реєстрація

11:00

Вітальні слова.

  • Президент Івано Франківської ТПП Левкович Іван Васильович.
  • Представлення учасників .
11:15

Огляд кластерного руху в Україні (Юрчак О. голова УКА)

Частина 1. Потенціал кластерного розвитку Прикарпаття. Пропозиції до співпраці
11:30

Презентація бізнес асоціації Івано-Франківська (В. Вінтоняк, член правління, директор АРРІФ)

11:40

Потенціал кластерного розвитку Долинської  громади. Перші кроки глибокої переробки (В. Петрів) 

11:50

Ініціативи сектору енергетики, нафти й газу:

  • проект створення метрологічного центру в Богородчанах за участі релокованих підприємств Харківського кластеру ІАМ  (О. Ситник, А.Стеценко),
  • “Співпраця бізнесу, освіти та науки в сфері енергетики та екології на прикладі створення і розвитку Наукового містечка "Нова енергія"  (доктор технічних наук, професор Івано-Франківського університету нафти і газу Карпаш Максим).

Обговорення, питання - відповіді

Частина 2. Обмін досвідом в кластерному розвитку виклики, кращі практики, інструменти розвитку
12:50

Бекграунд кластерного розвитку на Івано-Франківщині: витоки, виклики, дії, перспективи  (С.Кропельницька, Прикарпатський національний університет ім.Василя Стефаника)

 

13:10

Досвід “Дністер 1362” та агентства АСТАР: агро-переробка, проекти розвитку по р. Дністер, проекти енергетики (О. Демчук, І. Новосадюк)

13:30

Як виглядає сьогодні смарт-спеціалізація Прикарпаття (Ольга Максимович, Карпатський інститут аналітики «FrankoLytics»)

13:45

Фандрейзинг для учасників кластерів – поточні можливості (О. Демчук, О. Юрчак)

14:00 Підведення підсумків заходу
Участь в заході можлива також в онлайн, необхідна реєстрація.

Захід проводиться за підтримки програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19. EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні.

Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Зміст кампанії є виключною відповідальністю УКА і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag