Skip links

Сталий регіональний розвиток під час війни — вебінар 29 травня

Експертна дискусія, 29 травня, в 15-00

Коли: 29 травня з 15 до 16:30

Де: онлайн

Конференція 5-7 червня у Львові збере понад 120 учасників — представників громад, кластерів, бізнесу, науковців та освітян, включно з партнерами з Німеччини, Польщі та Греції.

Тема заходу про сталий регіональний розвиток та роль кластерів в цьому процесі потребує ретельної підготовки. В попередніх дискусіях організаторів вже поставало головне питання – що, власне, ми розуміємо під «сталим розвитком» в країні, де йде війна? Як змінюється саме поняття «сталість» в умовах тотальної невизначеності, постійних загроз та ризиків в життєдіяльності міст, регіонів та їх підприємств, й також практично відсутніх інвестицій? Чи ми ставимо питання про сталість «на майбутнє» (післявоєнний період відновлення) чи ці питання актуальні вже сьогодні? Зрештою, яким чином європейський курс на Green deal можна вже зараз, й досить прагматично, використовувати українським підприємствам?

Подібних питань багато, й певна ясність в них значно покращить підготовку спікерів та якість дискусій до самої конференції у Львові. Хорошим результатом цієї дискусії слід вважати формулювання та розкриття ключових 5-7 викликів, які важливо буде винести на обговорення вже значно більшої й міжнародної спільноти у Львові.
До участі в дискусії запрошуються провідні експерти з УКА, АППАУ, Асоціації сталого розвитку, Професійної асоціації екологів України (ПАЕУ), Greencubator, Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, урядові організації та донори.


Захід проходить за підтримки консорціуму EEN-Ukraine.

Реєстрація обовʼязкова

Leave a comment

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag