Skip links

Кластерне співробітництво у сталому регіональному розвитку

Міжнародна конференція

Національний університет «Львівська політехніка», Головний корпус, Львів, вул. Степана Бандери, 12

5-7 червня 2023 року

Про конференцію

Україну очікують безпрецедентні виклики у відновленні зруйнованих регіонів у післявоєнний період. Тим часом безпечні зони беруть на себе основний заряд економічної стійкості. Зараз їм потрібні правильні стратегії, інвестиції та проекти, щоби зберегти українську економіку та перейти до сталого розвитку. Нові програми міжрегіонального та транскордонного співробітництва з країнами-сусідами відкривають такі можливості для кластерних спільнот в Україні та сусідніх країнах.

Основні цілі

Визначити пріоритети у міжрегіональній співпраці та майбутньому відновленні між кластерами й регіональними громадами України, Польщі, інших країн

Презентувати та обговорювати нові можливості фінансування програм ЄС

Сформувати стосунки та налагодити контакти між українськими громадами й іншими країнами

Ваші переваги та результати

Узгодження порядку денного регіонального/міжрегіонального розвитку

Широкий 2-денний обмін дасть вам змогу будувати або профілювати ваші регіональні стратегії, добре узгоджені зі загальними цілями сталого розвитку.

Створюйте консорціуми навколо нових можливостей фінансування

Регіональні органи влади, МСП, університети та стартапи матимуть нові можливості для створення консорціумів навколо нових можливостей фінансування в міжрегіональних і транскордонних програмах ЄС.

Прискорення кластерної співпраці

Якщо кластери – це прискорювачі міжрегіонального розвитку, то саме час їхати до Львова. Ця конференція збирає 10+ кластерів з України та мінімум 3-5 з Польщі, Німеччини та інших країн.

Організатори

Співорганізатори

За підтримки

Програма

Програма поділена на два дні, де перший день присвячений польсько-українській співпраці у Відновленні, а другий день – темам сталого регіонального розвитку.

Реєстрація

Вартість участі: 400 грн (для учасників кластерів безкоштовно). Спонсорський внесок: 10 000 грн. За додатковою інформацією звертайтеся до Лесі Соболевської, lesia.sobolevska@gmail.com.

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag