Skip links

Зустріч з чеською асоціацією кластерів

30 січня, 16:00 – 17:00

 

Зустріч з чеською асоціацією кластерів (National Cluster Association, NCA, укр – НАК) відбудеться 22 лютого, о 16:00. Правління НАК та УКА збирались разом 30 січня, щоб обговорити питання співпраці, й чеські колеги навіть опублікували про це новину на своєму сайті.  Ці деталі добре підсвічують контекст зустрічі у вже більш широкому складі 22 лютого. Головні питання стосуються підготовки до форуму в Кошице, й серед них

  • Якими є точки дотику та спільні інтереси УКА та НАК
  • Якими є пріоритетні проекти для співпраці
  • Як НАК може допомогти молодим кластерам УКА в їх зростанні

Чеська сторона вже готується до зустріч. З їх боку, крім правління будуть представлені кластери Мехатроніки, CEDEG (кластер який просуває ідеї подвійного цифрового та зеленого переходу на Суспільства 5.0), Nanoprogress (кластер нано-технологій) and CREA Hydro&Energy clusters (вода та відновлювані джерела енергії).

Відповідно, з української сторони ми запрошуємо на зустріч керівників всіх РЦ УКА (Агро-харчові, Медичні, Інжиніринг – Машинобудування, Dual-Use, Smart.City та І4.0). Необхідно буде коротко представити (до 5 слайдів), кожен РЦ, кластери які в нього входять й пропозицї (драфт) міжнародної співпраці до Кошице.

Запрошення інших кластерів може бути за запитами.

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag