Skip links

Innovations Meet Clusters – адженда на осінь 2022, 15 вересня,16:00–18:30

Кампанія Innovations Meet Clusters, що відбулася в серпні, принесла інноваційним спільнотам Українського кластерного альянсу (УКА) чимало гарних новин. Вона також допомогла більш ясно усвідомити виклики, головний із яких можна сформулювати як недостатню мобілізацію та консолідацію спільно по відношенню до загроз деградації інноваційних екосистем і деіндустріалізації. Війна прискорила ці процеси, які тривали й раніше. Відповідно, УКА посилюватиме роботу з протистояння цим загрозам, у першу чергу, ще більше вкладаючи в консолідацію експертних спільнот за напрямами діяльності. Головний інструмент у цьому напрямі не змінюється – мова про ефективні мітапи, нетворкінг і мечмейкінг. Зустріч 15 вересня буде розглядати всі ці питання в контексті останніх змін у наших інноваційних екосистемах.

У програмі заходу:

  • Підсумки подачі гранту на кол EIC для стартапів – подальші кроки.
  • Підсумки та перші враження супроводу МСП-стартапів у проекті BOWI.
  • Перспективи та напрями дій у супроводі колів I4MS / Horizon Europe на осінь.

Програма заходу передбачає активності з метчмейкингу та неформальне спілкування.

Учасники зустрічі: виконавча дирекція та члени АППАУ, керівники та експерти DIH КПІ, DIH КАУ, партнери інкубатора Sikorsky Challenge, дирекція Аналітичного центру та учасники кластерів УКА.

Захід буде проведено в гібридному форматі офлайн/онлайн, тож усі бажаючі можуть взяти в ньому участь. Участь у форматі офлайн  за запошенням, адреса: м. Київ, вул. Нижньоключова, 14, CAMPUS HUB 4.0.

Приєднуйтесь!

Захід проводиться у гібридному форматі, необхідна реєстрація.
We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag