Skip links

Огляд другого етапу конкурсу Better Factory, 13 вересня, 10:00

Better Factory нещодавно закрила перший етап конкурсу на отримання фінансування виробничих компаній малої та середньої капіталізації (конкурс на «Вираження зацікавленості» участі в проєкті). Було отримано 185 заявок від виробничих компаній, художників і постачальників технологій з усієї Європи.

Конкурс Better Factory підтримує пілотні проекти команд, що складаються з однієї компанії-виробника, одного художника та однієї компанії-постачальника технологій.

Конкурс проходить у 2 етапи з метою відбору 16 найкращих пілотних проектів або KTE (ключові експерименти із трансфером технологій).

KTE повинен охоплювати такі сектори:

  • Пластик і гума 🎈
  • Меблі та дерево🪑
  • Їжа та сільське господарство 🚜
  • Будівництво 🏗
  • Метал і машини ⚙
  • Текстиль і шкіра👘

Заявки на KTE повинні подаватися консорціумами, що складаються з:

  • Однієї виробничої компанії малої та середньої капіталізації ( 50 000 євро).
  • Одного постачальника технологій (до 100 000 євро).
  • Одного виконавця (до 50 000 євро).

Співпраця між компаніями-виробниками, художниками та постачальниками технологій може набувати різноманітних форм і приносити різноманітні результати. На технічному рівні основна увага буде зосереджена на мінімізації впливу на собівартість виробництва та на створенні більшої вартості.

Другий етап конкурсу (старт 1 вересня 2022 року) – це етап подачі повних пропозицій від утворених консорціумів за результатами першого етапу, але повні пропозиції для отримання фінансування можуть подавати консорціуми, які утворені поза першим етапом конкурсу.

У разі успіху, консорціуми, відібрані для участі у другому етапі конкурсу Better Factory, досліджуватимуть нові ринки за допомогою цифрових інструментів, тестуватимуть і розроблятимуть нові технології економічного виробництва, укладатимуть угоди через Robotics and Automation MarketPlace (RAMP), отримають доступ до навчання персоналу, бізнес-підтримки та наставництва, а також фінансування до 200 тисяч євро.

Якщо Ви пропустили перший етап конкурсу «Вираження зацікавленості» та все ще хочете подати заявку на відкритий конкурс, ще не пізно.

Більш детально про це доповідатиме експерт DIH KPI Марина Філіпова на нашому вебінарі, який відбудеться 13 вересня об 11:00. 

Захід проходить в онлайн-форматі, необхідна реєстрація.
We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag