Skip links

Взаємодія з регіональними органами влади та ОТГ

Обмін кращими практиками кластерів УКА

4 серпня, 16:00 – 17:00

В липні Центр Швидкого Реагування по комунальній сфері УКА (ЦШР ЖКХ) розпочав зустрічі з представниками ОТГ кількох регіонів. В серпні, подібні зустрічі й вже в офлайн режимі плануються в Черкасах та Івано-Франківську. Всі ці зустрічі є важливим з огляду на традиційні та досить значні виклики у взаємодії з місцевими владами. Далеко не всі кластери досягли хорошого рівня взаємодії й зуміли включити своєї проекти та ініціативи в регіональні аженди. Між тим, це завдання під час війни стало ще більш актуальним, адже ситуація є набагато складнішою й, відповідно, вимоги до співпраці значно зросли.

Разом з тим, серед кластерів УКА є керівники, які вже мають значний успішний досвід подібної взаємодії. Обмін кращими практиками на цю тему планується 4 серпня.

В програмі заходу:

16:00  Контекст регіональної взаємодії з попередніх років, нові виклики (Юрчак О., голова УКА).

16:10  Досвід агенції АСТАР – кластер Podillya Fashion Cluster, Dnister 1362, проекти АСТАР в енергетиці (О. Демчук, СЕО АСТАР).

16:30 Досвід співпраці ЦШР ЖКГ – УРБ (Анатолій Долинний, керівник ЦШР ЖКГ).

16:50 Інші кластери (перелік визначається).

17:30 Підведення підсумків, завершення заходу.

До участі запрошуються керівники кластерів УКА та члени правлінь. Для отримання запрошення, звертайтесь на info@clusters.org.ua

Планерки для координаторів: щопонеділка в 10:00

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag