Skip links

Заявка на USAID, грудень 2022 – анотація

Від 2020 АППАУ інвестує у власний продукт – маркетплейс промислових хайтек – сайт Land4Developers. Він був створений за власний кошт і містить базу інноваторів Індустрії 4.0 – понад 100 компаній.
Однак, коштів на просування АППАУ не знайшла. У 2022 війна змусила повернутися до цього проекту, АППАУ віднайшла певні кошти й доопрацювала другий маркетплейс – системних інтеграторів (30 компаній). Водночас, цей досвід 2020-22 років показує, що ресурсів однієї асоціації на потужну розкрутку подібного онлайн-ресурсу замало. Необхідно
мати значно більше фінансових ресурсів для успішного запуску Land4Developers й у рамках більш масштабної онлайн-кампанії.

Цілі та завдання проекту

На 8 місяців 2023 року проект має 3 головні цілі:

 1. Налагодження процесів підтримки онлайн-замовлень для українських розробників та інтеграторів: не менше 30 контрактів.
 2. Створення інформаційного хабу для країн Східної Європи та Східного партнерства: представлення всіх ключових ініціатив у сфері Індустрії 4.0-5.0.
 3. Інтеграція та підтримка ключових активностей Українського кластерного альянс.

Завдання по реалізації цих цілей проекту є наступними:

 1. Покращення іміджу та обізнаності про українську спільноту Індустрії 4.0 й наші сервісні компанії (інтегратори, стартапи, розробники, провідні виробники) шляхом проведення широкої онлайн-кампанії на ключових ринках.
  – Зростання органічного трафіку: до 2000 унікальних користувачів на місяць (зараз – 600).
  – Зростання бази підписників до 1000 осіб (зараз – 160).
 2. Нарощення бази МСП промислових хайтек до 500 компаній (зараз – 120).
 3. Залучення маркетинг- і контент-менеджерів української спільноти Індустрії 4.0 до спільного створення контенту.
 4. Налагодження в рамках кампанії процесів системної лідогенерації (КРІ – генерація не менше 50 запитів на місяць (на кінець завершення проекту).
 5. Інтеграція в Land4Developers головних подій і контенту, який виробляється
  Українським кластерним альянсом і його кластерами промислових хайтек у реалізації власних планів по експорту та інтернаціоналізації.
 6. Інтеграція в сайт релевантного англомовного контенту з метою позиціонування ресурсу як інформаційного хабу Індустрії 4.0-5.0 для країн Східної Європи та Східного партнерства і спільного ресурсу, який висвітлює ключові події, ініціативи й проекти.

Leave a comment

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag