Skip links

VOJEXT – грантові можливості для рішень з робототехніки

18 листопада о 10:00 відбудеться вебінар «VOJEXT – грантові можливості для рішень з робототехніки». Це  продовження серії наших просвітніх вебінарів в програмі EIF. 

Головна тема заходу – цілісна та професійна презентація європейської програми VOJEXT для української бізнес спільноти, що в потрфелі своїх рішень має проекти з робототехніки. Цілі заходу – традиційно, за результатами вебінару ми виходимо на створення команд(МСП та експерти), які готові приймати участь в написанні та подачі грантової заявки.

Цього разу свій внесок в розвиток програми і просування інноваційних грантів зробив Сергій Струтинський, експерт DIH KPI. В своїй статті “VOJEXT – залучання фінансування для інфраструктурних рішень з колабораційними роботамивін розкриває умови цього конкурсу, роз’яснює суть участі в ньому та дає загальну інформацію про те, які задачі потрібно вирішувати за умовами конкурсу.

На вебінарі 18 листопада наш експерт презентує інформацію по проекту та відповість на запитання МСП, які хочуть прийняти участь в данному конкурсі. До участі запрошуються всі, хто працює в сфері робототехніки та штучного інтелекту.

VOJEXT — це проект, який прагне розвинути виробничі та інфраструктурні рішення, побудовані із залученням сучасних роботизованих систем, причому основний акцент робиться на застосуванні колабораційних роботів (коботів). До них відносяться різноманітні роботехнічні комплекси, що мають  можливість працювати сумісно із людьми. Основними задачами, що вирішуються є підвищення рівня автоматизації виробництв та швидка переконфігурація обладнання для виконання технологічних операцій іншого виду.

Попередня реєстрація на вебінар.

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag