Skip links

Топ-10 пропозицій УКА в сфері Advanced Manufacturing

До міжнародних подій у Чеській республіці координаційний центр УКА підготував гайд «10 топ-пропозицій в Advanced Manufacturing». Цей документ – головна пропозиція УКА у сфері міжнародного співробітництва на даному напрямі.

УКА представляє 10 великих ініціатив розподілених в 3-х категоріях: Східноєвропейське партнерство, Розвиток інтегрованих ланцюгів доданої вартості та співпраця у сферах інновацій і подвійного (цифрового та зеленого) переходу. Більшість ініціатив конкретизуються в проектні ініціативи, які разом представляють позиції 9-и кластерів УКА. Це АППАУ, Запорізький і Харківський кластери ІАМ, Морський кластер України, Вінницький кластер приладобудування та промислової автоматизації, Український кластер автопрому та мобільності, Дніпровський космічний кластер, Сумський кластер енергетичного машинобудування та Об’єднання інноваційних космічних кластерів.

Хоча більшість є спільними для всіх кластерів, генераторами проектних ініціатив наразі виступають лише 2 кластери: АППАУ та Харківський кластер ІАМ. Ця версія є першою для УКА у виробленні спільних ініціатив, й очікується, що портфель проектів буде швидко зростати.

УКА позиціонує цю пропозицію як головну для розгляду міжнародних партнерів у даній сфері. Далі планується виробити подібні пропозиції по іншим напрямам, представлених кластерами УКА, у першу чергу в легкій та харчовій промисловості.

Скачати документ можна за посиланням.

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag