Skip links

Обговорення пріоритетів у конкурсах за програмою «Горизонт Європа» у кластері Digital, Industry and Space – 29.11.22, 15.00-17.00

Запрошуємо до участі в інформаційному партнерському онлайн-заході “Як готуватися до участі в конкурсах 2023 року програми «Горизонт Європа» за пріоритетами кластеру Digital, Industry and Space”, який запланований на 29 листопада, 15.00-17.00 у форматі онлайн-конференції в ZOOM. Час проведення може бути змінено в разі відключення електроенергії.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Вебінар проводиться на платформі ZOOM із можливістю одночасної участі до 100 учасників.
Якщо бажаючих буде більше, ми організуємо онлайн-трансляцію на Facebook-сторінці Агенції європейських інновацій.

Учасники зможуть ставити запитання як у ZOOM, так і у Facebook в ході трансляції. При підготовці заходу будуть також враховані запитання, надані при реєстрації.

Онлайн-захід проводиться у співпраці з Українським кластерним альянсом, платформою Industry4Ukraine і Асоціацією підприємств промислової автоматизації України.

Мета заходу – ідентифікувати основні тематики конкурсів 2023 року програми «Горизонт Європа» за пріоритетами кластеру Digital, Industry and Space, у яких українські організації мають зацікавлення та потенціал стати учасниками міжнародних проєктних консорціумів для подання спільних заявок на участь у цих конкурсах.

На цьому заході ми очікуємо саме на тих учасників, які готові зробити реальні кроки до успішних проєктів у програмі «Горизонт Європа». І для початку таким учасникам ми рекомендуємо вже зараз ідентифікувати тематики власного зацікавлення, підготувати відповідні матеріали для участі у брокерських заходах ЄК (див. нижче).

Формат заходу:

Частина 1 – представлення змісту конкурсів 2023 року, які описані у робочій програмі кластеру Digital, Industry and Space (до 30 хвилин, Іван Кульчицький, президент ГО «Агенція Європейських Інновацій», керівник національного контактного пункту програми «Горизонт 2020» за напрямом ІКТ).

Частина 2 – виступи (7-10 хвилин) від представників організацій, які вже ідентифікували для себе теми конкурсів, у яких вони зацікавлені взяти участь.

Для включення у програму заходу слід при реєстрації вказати вибрані тематики конкурсів.

Виступи ми очікуємо за типовим форматом міжнародних брокерських зустрічей (до 3 хвилин представлення своєї організації + до 5 хв. представлення своєї ролі у потенційному спільному проєкті за обраною тематикою + до 2 хв. на запитання і обговорення). 

Для підготовки виступів слід визначитись із пріоритетами власних зацікавлень на основі робочої програми кластеру Digital Industry and Space, доступ до якої можна отримати за посиланням.

Частина 3 – обговорення плану подальших дій з пошуку партнерів і підготовки проєктних заявок. Одне з важливих питань – це участь наших організацій у заходах ЄК 8, 14, 15 та 16 грудня (інформаційні та брокерські зустрічі – див. нижче у пункті Довідково).

Очікувана аудиторія вебінару

Представники дослідницького сектору (університети, дослідні установи та приватні дослідницькі структури), представники інноваційного бізнесу та кінцеві користувачі сучасних цифрових рішень, які зацікавлені у впровадженні нових технологій на своїх площадках. 

Довідково:

1) Європейська комісія планує провести інформаційний день щодо кластеру Digital, Industry and Space 12 грудня 2022 року та брокерські зустрічі:

Digital – 15-16 грудня 2022 (організатор – IDEAL-IST);

Industry – 14 грудня 2022 (організатор – NCP4Industry);

Space – 8 грудня 2022 (організатор – COSMOS4HE).

2) Учасникам будуть корисні матеріали попередніх наших заходів:

Процедури підготовки та подання заявок на конкурси програми «Горизонт Європа».
Представлення проєктних ідей, пошук партнерів та координатора проєкту.

 

Онлайнзахід проводиться в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі в дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”,  фінансується Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag