Skip links

Розбудова потужних індустріальних екосистем, інтегрованих у ЄС

Серія “Топ проекти та ініціативи УКА”

Як провідне об’єднання українських кластерів, Український кластерний альянс (УКА) вносить свій вклад у національну економічну стійкість і майбутнє Відновлення, презентуючи власні проектні ініціативи. Ми віримо в спроможність і силу кластерів в побудові стійких та інноваційних ланцюгів доданої вартості. Відповідно, УКА промотує ідею інтегрованих ланцюгів вартості та інтегрованих екосистем між Україною та Європейським Союзом. Ця ідея є флагманською в стратегії УКА щодо інтернаціоналізації українських кластерів і МСП.

Новий стратегічний документ УКА пропонує 7 великих ініціатив стосовно індустріальних екосистм, спільних для більшості кластерів. Вони покривають наступні напрямки:

  1. Нові мультилатеральні угоди щодо підтримки кластерів України за участю країн Східної Європи.
  2. Програма бенчмаркингу та вирівнювання з кращими практиками ЄС для українських промислових полісімейкерів.
  3. Інтеграція Українських DIHів і Центрів Індустрії 4.0 в європейську DIH-мережу.
  4. Створення східноєвропейської мережі сертифікованих (SIRI based) експертів по Industry 4.0-5.0.
  5. Створення дорожніх карт цифрової трансформації для ключових галузей України, базованих на кращому європейському досвіді.
  6. Створення спільних ініціатив щодо Циркулярної Економіки.
  7. Розвиток мережі Professionals4Ukraine.

Ці ініціативи адресовані до українського Уряду, Європейської комісії, європейських кластерів, міжнародних і донорських організацій.

Інші документи, які УКА презентує на форумі “Clusters meet regions” у Кошице, стосуються пропозицій від наших ресурсних центрів у сегментах Agri-Food, Medicine, Engineering and Machinery, Dual-use і Smart.City. Ви можете знайти ці проекти за посиланням

Завантажити брошуру «Розбудова потужних промислових екосистем» (версія англійською – тут).

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag