Skip links

Стратегії входу на ринки ОАЄ та Близького Сходу: вебінар 19 вересня, 14:00 – 16:00

Стратегії та приклади входження на ринки ОАЕ та Близького Сходу будуть обговорюватися на вебінарі 19 вересня з представниками УКА, Української Бізнес Ради (УБР) та Міжнародної торгової палати в ОАЕ. Захід орієнтований на компанії, які шукають виходи на вказані ринки.

На цьому вебінарі ви зможете дізнатися, які бізнес-можливості пропонують ринки Об’єднаних Арабських Еміратів і країн Близького Сходу. За підсумками зустрічі планується ухвалити програму можливих заходів і кроків УКА по цільовим сегментам і галузям в даному регіоні. 

Програма

14:00 Вступне слово, презентація спікерів (Ольга Трофимова, УКА).

14:15 Вихід на ринки ОАЕ та Близького Сходу – головні стратегії входу (Олена Широкова, заступник голови комісії з питань торгівлі та інвестицій в Міжнародній Торгівельній Палаті в ОАЕ, голова корпоравного відділу в Araa Group Advocates & Legal Consultants, член правління Української Бізнес Ради, член Chartered Institute of Arbitrators).

15:00 Інвестиційні можливості. Важливі юридичні аспекти під час заключення договору про інвестування в ОАЕ. (Нік Дорошенко, голова ТПП України в Дубай, Президент Української Бізнес Ради, неприбуткової організації українських бізнесменів в ОАЕ, партнер CharterClick, крупної міжнародної платформи для оренди яхт, партнер VisEngine, студії візуалізації, що працює з найбільшими забудовниками на Близькому Сході).

 Модератор: Ольга Трофимова, директорка програм Інтернаціоналізації УКА.

 До заходу запрошуються учасники кластерів УКА, які зацікавлені в експорту продуктів та послуг на ринки Близького сходу та ОАЄ.

Час проведення: 19 вересня, 14:00-16:00.

Захід безкоштовний, для участі необхідно заповнити реєстраційну форму

Захід проводиться у гібридному форматі, необхідна реєстрація.
We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag