Skip links

Огляд «Change2Twin» – нова грантова програма в EIF

10 серпня о 10:30 в рамках нашої програми EIF ми проведем наш наступний вебінар, де експерт DIH KPI Олег Коцар розкриє особливості конкурсу Change2Twin. Цифровий близнюк — це цифрова копія артефакту, процесу чи послуги, яка є настільки точною, що її можна використовувати як основу для прийняття рішень. Цифрова копія та фізичний світ часто пов’язані потоками даних. У Change2Twin ми розглядаємо цифрових близнюків артефактів, процесів і послуг, пов’язаних із виробництвом.

Якщо ви розглядаєте можливість створення цифрового близнюка на своєму підприємстві, цей кол саме для вас. 

За допомогою сертифікованих DIH ви отримаєте можливість оцінки свого підприємства до застосування цієї технології. Процедура відповідає методології Change2Twin, розробленій TNO/ESI, і керується консультантом DIH. Висновки фіксуються в спеціальній анкеті. DIH заздалегідь надішле вам підготовчий документ.

Перша мета — чітко пояснити, чому ваша компанія розглядає можливість діджиталізації, створення цифрового близнюка. Чи є цифровий близнюк правильним рішенням для вас чи вам справді потрібне інше рішення діджиталізації? Цей перший етап називається оцінкою діджиталізації.

Якщо результат покаже, що створення цифрового близнюка є актуальним для вашої компанії (рівень відповідності середній або високий), ви можете перейти до другого етапу: оцінки готовності до створення цифрового близнюка.

Участь у заході безкоштовна. 

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag