Skip links

Розвиток громадянської освіти в частині домедичної підготовки громадян на Дніпропетровщині

Сьогодні Дніпропетровська область межує з районами ведення активних бойових дій. Тут сконцентровано максимальну кількість організаційних, технічних, гуманітарних ресурсів для взаємодії та підтримки фронту, а елементарних знань із домедичної підготовки у громадян на випадок критичної ситуації бракує.

Мета проекту: сприяти розвитку громадянської освіти, в тому числі формальної та неформальної, в умовах мирного часу та в бойових умовах у частині домедичної підготовки громадян шляхом організації роботи тренінгового центру з домедичної підготовки на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у термін до 30 червня 2023 року.

Завдання проекту:

1. Облаштувати навчально-методичний центр із домедичної підготовки громадян на базі ДДУВС (м. Дніпро, просп. Гагаріна, 26) у термін до кінця лютого 2023 року.

2. Забезпечити відповідність до 5-го розряду кваліфікації фахівців із домедичної підготовки громадян у навчально-методичному центрі на базі ДДУВС у м. Дніпро

3. Провести навчання з домедичної підготовки громадян у навчально-методичному центрі на базі ДДУВС у м. Дніпро для 5000 слухачів із числа бажаючих громадян та 400 осіб із числа курсантів кафедри криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС.

4. Провести масштабну комунікаційну кампанію на території Дніпропетровської області для інформування громадян про старт, реалізацію та результати проєкту, забезпечивши взаємодію зі ЗМІ та органами державної влади, залучивши інформаційні ресурси партнерів проєкту, а також з метою поширення позитивного досвіду організації зусиль ОГС щодо розвитку формальної та неформальної освіти в умовах, спричинених агресією РФ у період з лютого 2023 року до липня 2023 року.

Leave a comment

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag