Skip links

Олексій Писарчук – технологічний брокер

Олексій Писарчук
Професор кафедри обчислювальної техніки факультету інформатики та обчислювальної техніки Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», д.т.н., лауреат державної премії України в галузі науки і техніки.

Загальна спеціалізація по даній тематиці

Аналіз та синтез складних інформаційні системи – проєктування, розробка, впровадження, супроводження математичного та програмного забезпечення: ERP, SRM, Decision Support System для підприємств промисловості, аграрного сектору, ситуаційних центрів; радіолокація, радіонавігація, радіомоніторинг; охоронні системи та системи спостереження; безпілотні / безекіпажні комплекси; інформаційна безпека; космічні системи та технології; геоінформатика, суміжні галузі.

Головні області експертизи

Технології Data Science: Artificial Intelligence, Machine Learning, Computer Vision

Перелік виграних проєктів по вказаним категоріям експертизи

Досвід реалізації понад 30 проєктів на позиціях: R&D Engineer / Researcher, System Architect, R&D-manager, L&D- manager, Project Manager, Business Analyst з проєктування, розробки, випробування, впровадження та супроводження складних програмних та програмно-апаратних систем і комплексів на замовлення центральних установ Міністерства оборони України, Національного космічного агентства, Міністерства освіти і науки України. R&D супровід ІТ проєктів компаній ITERA, IT-Enterpise, участь в L&D проєктах компанії Sigma Software.

Особливості методик чи стилю роботи, які демонструють переваги

Досвід розробки проєктних пропозицій, визначення конкурентних ознак, робота в команді, ведення переговорів участь у реалізації проєктів.

Посилання на публічні джерела, що демонструють експертизу по даній темі

Орієнтовна ціна для учасників групи EIF, включно з оптовою знижкою

За домовленістю

Контактні дані

Профіль на платформі метчмейкінгу Олексій Писарчук

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag