Skip links

Вебінар «Співпраця 4.0» Україна/Овернь-Рона-Альпи | 30 вересня, 15:00-16:00 (за київським часом)

Запрошення від французького кластеру CIMES та АППАУ

Необхідність інтеграції українських організацій і компаній у європейські промислові ланцюжки доданої вартості є одним із наслідків військової агресії Росії проти Україні. Цей складний контекст спонукає Францію переглянути економічні відносини з Україною, визначивши різні шляхи співпраці з точки зору підтримки інновацій, інтеграції біженців через працевлаштування та навчання, гуманітарної допомоги цивільному населенню. У цьому полягає сенс партнерства, угоду про яке французький кластер інтегрованих механічних систем CIMES (Creating Integrated Mechanical Systems) та Асоціація промислової автоматизації України (АППАУ) підписали влітку 2022 року, а також – сенс механізмів підтримки України, запроваджених французьким регіоном Овернь-Рона-Альпи з березня 2022 року.

Триваюча війна та обіцяні Україні європейські перспективи зобов’язують нас прискорювати та розвивати цю підтримку на регіональному рівні. Як провідний промисловий регіон Франції, регіон Овернь-Рона-Альпи має активи та стейкхолдерів, що здатні підтримати Україну в її довгостроковому економічному розвитку. Україна має багату індустріальну мережу, що складається зі стартапів і традиційних компаній. Поєднання цих двох екосистем є захоплюючою перспективою з точки зору проектів і можливостей.

CIMES, регіон Овернь-Рона-Альпи та Асоціація промислової автоматизації України запрошують вас зустрітися у п’ятницю, 30 вересня, з 15:00 до 16:00 на вебінарі, де ми визначимо найбільш нагальні потреби в Україні, найперше, стосовно промислових галузей, щоби разом обговорити можливі шляхи співпраці. Цей вебінар орієнтований на кластери конкурентоспроможності, промислові компанії (великі групи та МСП) й органи державної влади.

Порядок денний:

Introduction, cooperation CIMES/APPAU (5min)

  • Вступ – співпраця CIMES/APPAU (5 хв.).
  • Слово віце-президента регіону Овернь-Рона-Альпи (5 хв.).
  • Слово представників української влади (5 хв.).
  • Презентація АППАУ/Українського кластерного альянсу (10 хв.).
  • Які найбільш нагальні (промислові) потреби в Україні? (10 хв.).
  • Як ми можемо допомогти Україні? (10 хв.).

Контакти: Лоїк МАРІН – l.marin@cimes-hub.com  / Олександр Юрчак – yurchak.alexandre@appau.org.ua.

Реєстрація:

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag