Skip links

Анонс вебінару 17.05 EU Clusters Talks: Перехідний шлях для текстилю

Запрошуємо приєднатися на традиційний вебінар від EU Clusters Talks на тему “Перехідний шлях для текстилю: для стійких і циклічних ланцюжків доданої вартості”.


Коли: 17 травня 2023 р.
Початок: 09:30 (за київським часом)
Тривалість: 1 год 15 хв (до 10:45)
Для кого: Кластери та МСП

​​Європейська промислова стратегія закликає до спільного створення шляхів для прискорення зеленого та цифрового переходу промисловості ЄС та її екосистем у партнерстві з промисловістю, державними органами влади, соціальними партнерами та іншими зацікавленими сторонами.

Комісія має амбітне бачення: до 2030 року текстильні вироби, що надходять на ринок ЄС мають бути довговічними та придатними для вторинного перероблювання, значною мірою виготовлятися з перероблених волокон, не містити шкідливих речовин і вироблятися з дотриманням соціальних прав. і турботою про навколишнє середовище. Циркулярна текстильна екосистема має процвітати, керуючись достатньою потужністю для інноваційного перероблення волокна до волокна, а спалювання та захоронення текстилю зведено до мінімуму.

Вебінар «Шлях переходу для текстилю: для стійких і циркулярних ланцюгів створення вартості» створений для того, щоб обговорити шлях переходу, критичні виклики подвійного переходу в текстильній екосистемі та роль кластерів у підтримці цього процесу.

ЄС, EU Clusters Talks
EU Clusters Talks: анонс

Якщо це ваша галузь або ж вам цікаво послухати про нові розробки та рішення в даній темі, дізнатися про програми фінансування – приєднуйтеся та реєструйтеся вебінар за посиланням (використовуйте лише корпоративну пошту).

Прослухати та прочитати про минулий вебінар від EU Clusters Talks можна за посиланням: Як озеленити та оцифрувати екосистему.

Leave a comment

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag