Skip links

Підсумки загальних зборів Вінницького Кластеру Приладобудування та Автоматизації

7 липня 2022 року відбулися загальні збори учасників вінницького кластеру приладобудування та автоматизації.

 

Головними питаннями обговорення стали тактики та стратегії економічної безпеки бізнесу під час війни і зміст процесів післявоєнного відновлення України. Прийняті рішення спрямовані на досягнення стійкості та інтенсифікацію розробки перспективних проектів і продуктів, що синхронізуються з державними та міжнародними концепціями відновлення країни.

Учасники зборів досягли консенсусу щодо спільних дій у забезпеченні сталого розвитку кластерної організації та її підприємств-учасників:

  • Схвалено перехід до нової моделі роботи, в рамках якої передбачається посилення проектної та сервісної діяльності кластеру за рахунок проактивної участі правління кластеру в реалізації поставлених завдань.
  • Прийнято рішення оновити склад правління кластеру відповідно до поставлених перед ним завдань, що сприятиме посиленню взаємодії керівництва кластеру з його учасниками та підвищить загальну ефективність організації.
  • Прийнято рішення про прийняття до кластеру нових учасників, ними стали харківське підприємство ЕМСС і Донецький національний університет імені Василя Стуса.

ТОВ «ЕМСС» – підприємство, що забезпечує комплексні рішення у сфері контролю якості та діагностики шляхом упровадження найбільш сучасних технологій будівництва, ремонту, обслуговування дорожніх і аеродромних покриттів.

Донецький національний університет імені Василя Стуса – класичний університет, лідер на ринку освітніх послуг центральної України, що має прозорі стратегічні пріоритети, спрямовані на трансформацію у дослідницький університет інноваційного типу.

 

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag