Skip links

Огляд проектів медичних кластерів УКА

Cерія “Топ-проекти та ініціативи медичних кластерів Українського кластерного альянсу”

Усі медичні кластери України об’єдналися в Ресурсний центр Українського кластерного альянсу з метою розвитку системи охорони здоров’я України, впровадження інновацій, нових методів діагностики та лікування, співпраці в Україні та з усім світом. Основні проекти спрямовані на підвищення стабільності системи та подальшу реконструкцію, розвиток симуляційного навчання та всіх аспектів реабілітації – від виробництва до інноваційних методів реабілітації. Нова стратегія медичних кластерів України пропонує 7 основних ініціатив:

  1. Створення інноваційних реабілітаційних центрів для постраждалих від війни.
  2. Соціально-психологічна реабілітація в регіональних інноваційних реабілітаційних центрах для постраждалих внаслідок російської збройної агресії. Масштабування та оновлення існуючої реабілітації.
  3. Українське виробництво 3D титанових виробів медичного призначення, а саме: високоякісні ендопротези тазостегнових і колінних суглобів людини та інші оригінальні 3D вироби для медицини.
  4. Створення мережі центрів підготовки реабілітологів і мультидисциплінарних реабілітаційних бригад.
  5. Проект Re 5 HUB – створення мережі центрів розширеної (вторинної) реабілітації.
  6. Створення реабілітаційної інноваційної платформи.
  7. Створення інноваційних навчальних центрів «Be SAFE».

Ці ініціативи адресовані до українського Уряду, Європейської комісії, європейських кластерів, міжнародних і донорських організацій.

Інші документи, які УКА презентує на форумі “Clusters meet regions” у Кошице, стосуються пропозицій від наших ресурсних центрів у сегментах Innovative ecosystems, Agri-Food, Engineering-Automation-Machinery, Dual-use і Smart.City. Ви можете знайти ці проекти за посиланням.

Завантажити брошуру Огляд проектів медичних кластерів”.

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag