Skip links

Анонс вебінару 31.05 EU Clusters Talks. Патенти в Європі: нова основа для інновацій

Запрошуємо приєднатися на традиційний вебінар від EU Clusters Talks на тему “Патенти в Європі: нова основа для інновацій”.

  • Коли: 31 травня 2023 р.
  • Початок: 09:30 (за київським часом)
  • Тривалість: 1 год 15 хв (до 10:45)
  • Для кого: Кластери та МСП

Інтелектуальна власність є ключовим рушієм економічного зростання, оскільки вона допомагає компаніям отримувати користь від своїх нематеріальних активів, таких як бренди, проєкти, патенти та дані. Нематеріальні активи стають все більш важливими в сучасній економіці знань. Галузі з інтенсивним використанням інтелектуальної власності становлять майже половину всього ВВП і понад 90% усього експорту ЄС.

Тому Європейська комісія запропонувала нові правила, щоб допомогти компаніям отримати максимальну віддачу від своїх винаходів, використовувати нові технології та сприяти конкурентоспроможності та технологічному суверенітету ЄС. Запропоновані правила мають створити більш прозору, ефективну та перспективну структуру прав інтелектуальної власності та охоплюють стандартні основні патенти (SEP), обов’язкове ліцензування та сертифікати додаткового захисту (SPC).

EU Clusters Talks
EU Clusters Talks

Якщо це ваша галузь або ж вам цікаво послухати про нові розробки та рішення в даній темі, дізнатися про програми фінансування – приєднуйтеся та реєструйтеся вебінар за посиланням (використовуйте лише корпоративну пошту).

Прослухати минулий вебінар та прочитати про можливості для текстильної промисловості від EU Clusters Talks можна за посиланням: Перехідний шлях для текстилю

Leave a comment

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag