Skip links

Аналітичний звіт «Розвиток інноваційних екосистем в регіонах Запоріжжя та Харкова»

З лютого по травень у проекті ClusteRISE відбувся цілий ряд заходів по аналітиці регіональних інноваційних екосистем промислових хайтек (ІЕПХ) у регіонах Запоріжжя, Харкова, а також частково в інших регіонах України. Ці заходи включали опитування ринку, аналізи інноваційної екосистеми, побудову інноваційних ландшафтів ІАМ / Індустрії 4.0, серію навчальних заходів та експертних дискусій тощо.

У результаті, ці заходи сформували «першу хвилю» цілісної та повної аналітично-інформаційної кампанії по розвитку регіональних ІЕПХ. Сьогодні ми маємо досить повну аналітику як щодо стану інноваційних екосистем у промисловості, так і щодо уявлення “що робити”, й будемо раді поділитись цією інформацією з експертними спільнотами 9 червня (повний звіт – тут).

Проєкт з розвитку кластерів ІАМ в регіонах Харкова та Запоріжжя «ClusteRISE» виконує Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС-Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. Окремі думки, висловлені в матеріалах, є особистою позицією авторів і необов’язково відображають точку зору Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag