Skip links

Global Economic Impact Forum on Ukraine

Політичні та бізнес-лідери з 77 країн зібралися, щоб обговорити глобальні ланцюги постачання, торгівлю та інвестиції на Global Economic Impact Forum on Ukraine

Global Economic Impact Forum on Ukraine відбувся в Стамбулі, Туреччина, 21-22 липня 2022 року. Метою форуму було визначити взаємодією між ключовими урядовими та галузевими особами, які приймають рішення, щоб знайти нові сфери співпраці, необхідні для розв’язання проблем, з якими стикаються світова спільнота через війну Росії проти України; і започаткувати нові партнерства та ідеї, необхідні для покращення миру.

Серед українських урядовців на форумі були: Дмитро Наталуха, голова комітету ВРУ з питань економіки, народний депутат України; Єлизавета Ясько, Голова міжпарламентського співробітництва, двосторонніх і багатосторонніх відносин Комітету з питань закордонних справ і міжпарламентського співробітництва, народний депутат України та Галина Янченко, народний депутат України, секретар Національної інвестиційної ради України.

Міжнародну підтримку та солідарність з Україною також продемонстрували високопоставлені міжнародні урядові спікери, які були присутні, в тому числі: Йована Марович, віцепрем’єр-міністр і міністр європейських справ Чорногорії; Андрес Сутт, член парламенту Естонії та колишній міністр підприємництва та інформаційних технологій, Міністерство економіки та комунікацій Естонії; Зайга Лієпіна, заступник державного секретаря Міністерства економіки Латвії та Давор Бошняк, голова кабінету, Міністерство цивільних справ Боснії та Герцеговини; серед багатьох інших.

Міжурядовий форум відбувся в дати укладення тристороннього договору між Україною – ООН – Туреччиною з приводу експорту зерна, що укладений того ж дня в Стамбулі. Форум був зосереджений на об’єднанні політичних лідерів, лідерів державного сектору та бізнесу з 500 компаній зі списку Fortune з усього світу, щоб розглянути питання відновлення України, обговорити інвестиційні та торгові можливості, розв’язувати проблеми регіональних і глобальних ланцюгів постачання та опрацювати забезпечення економічного розвитку України та її торгових партнерів через нові канали співпраці та угоди.

Global Economic Impact Forum on Ukraine проводився в комбінованому офлайн та онлайн форматах, у якому взяли участь понад 16 000 учасників, трансляція відбувалась в прямому ефірі, міжнародні ЗМІ поширювали включення з форуму у понад 100 країнах.

Учасники Форуму взяли участь у багатосторонніх зустрічах з різними тематичними пріоритетами, включаючи: експорт та імпорт, відновлення економічного балансу, глобальне співробітництво, розв’язання проблем у ланцюжках постачання (включаючи внесок у промислові ланцюжки створення вартості), розробку нових торгових шляхів, продовольчу безпеку, ризики та стійкість, інновації та управління.Захід був організований Національною інвестиційною радою України, Торгово-промисловою палатою України, Міжнародною радою бізнес-асоціацій та палат в Україні (ICBAC) та Радою з міжнародної торгівлі (ITC), а також 11 українськими промисловими палатами та асоціаціями. Разом ці палати та асоціації представляють приблизно 95% української бізнес-спільноти. ITC хотів би висловити особливу подяку Денису Яцишину, Директору з корпоративних відносин,  Американо-української ділової ради (USUBC), за його особливий внесок в роботу з об’єднання української делегації.

З порядком денним форуму можна ознайомитися за посиланням.

Онлайн-трансляцію форуму можна переглянути на YouTube-каналі ITC

Фото з форуму можна переглянути за посиланням

Контакти для ЗМІ:

Пан Сінан Бедір, Голова від Туреччини

Міжнародна торгова рада

Електронна адреса: sinan.bedir@tradecouncil.org  / sinan@tgeif.org 

Тел.: +1 202 869 0988 / +90 532 363 30 85

Дмитро Луценко

Національна інвестиційна рада України

Електронна адреса: ba.novels@gmail.com 

Тел.: +380 679438033

Денис Яцишин

Американсько-українська ділова рада (як член та представник Міжнародної ради бізнес-асоціацій та палат в Україні)

Електронна адреса: djatsyshyn@usubc.org 

Тел.: +380 95 584 8636

Олександр Юрчак, Генеральний директор

Український кластерний альянс

Електронна адреса: yurchak.alexandre@appau.org.ua 

Тел.: +380 50 327 3461

———————————————

Рада з міжнародної торгівлі – це нелобістська, позаблокова, торгова палата, яка допомагає організаціям, які беруть участь у міжнародній торгівлі та експансії за кордоном. Рада зосереджена на зборі даних про технічні бар’єри в торгівлі, інформації про ланцюг поставок і звітності про торгівлю. ITC містить детальні дані про всі імпортно-експортні операції для 39 країн. З 1956 року Рада залучає бізнес-лідерів у 179 країнах, пропонуючи безпрецедентний доступ до галузевих даних про торгівлю, ознайомлення з бізнесом, можливості для спілкування та інформацію про технічні бар’єри для торгівлі.

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag