Skip links

Innovations Meet Clusters

Кампанія з брокериджу
та метчмейкингу учасників кластерів УКА

з 8 по 30 серпня 2022

Взаємодія між МСП на інноваційному рівні

Кампанія для малих та середніх підприємств (МСП) Українського кластерного альянсу (УКА) фокусується на темі інновацій та діджиталізації. УКА зводить (метчить) різних учасників інноваційного процесу на одному онлайн майданчику для того, щоб перезапустити та адаптувати процеси взаємодії до нових умов, довести собі та світу, що ми є інноваційною нацією навіть під час війни.

Інноваційний підхід до професійних стосунків

Центральна подія 17 серпня презентує головних учасників, але активності в онлайн будуть до та після неї й завершиться визначенням кращих учасників за низкою номінацій.

Ми надаємо онлайн-платформу метчмейкінгу для демонстрації своїх технологій, відображення технологічних чи матеріальних потреб або для пошуку партнерів. Ви також матимете нагоду індивідуально зустрітися і переговорити з експертами, що представляють різні галузі промисловості.

Метчинг учасників Альянсу

Метчинг учасників Альянсу

Сполучити не менше 50 учасників УКА, МСП – інноваторів, а також експертів та інноваційних брокерів, як між собою, так і з реальними викликами інновацій та діджиталізації.

Інноваційний брокеридж

Інноваційний брокеридж

Захід має проявити кращих інноваційних брокерів УКА – фахівців, які вміють проявляти та сполучати попит на інновації, з процесами та джерелами підтримки, в тому числі, фінансової.

Розкриття потенціалу

Розкриття потенціалу

Покращення взаємодії в рамках одного кластеру та міжкластерна взаємодія – це 2 головні зони величезного потенціалу УКА, що починає розкриватись. Захід забезпечить нові можливості для генерації ідей.

B2B Matchmaking пошук потрібних вам людей

Ми пропонуємо новий рівень бізнес-знайомств. Вам буде доступний перелік експертів, кінцевих замовників, інтеграторів та виробників, з якими ви зможете взаємодіяти. Розпочати розмову із контактами зі списку можна буде в один клік. Окрім того, ми надаємо доступ до бізнес-чату.

В рамках метчмейкінгу ви зможете обмінюватися різноманітними робочими файлами, презентаціями чи промо-роликами. Матимете доступ до індивідуальних рекомендацій в залежності від вашого професійного профілю та оперативні повідомлення.

Наша Платформа дозволяє об'єднуватися в приватні спільноти в залежності від бізнес-інтересів, робити запити на консультації щодо фандрайзингових проєктів та заявляти про свої потреби саме тому, хто може ці потреби задовольнити.

Розвивайте свій бізнес через Digital комунікації

Єдиний майданчик для промислових МСП, де попит зустрічається з пропозицією, дозволить вам оптимізувати свої виробничі процеси. Створюйте заявки на необхідні ресурси та отримуйте зворотній завязок від потенційних партнерів.

Залучайте грошові кошти та інші ресурси (людські, матеріальні, інформаційні тощо), які ви не може забезпечити самостійно, та які є необхідними для вашого бізнесу.

Ми допомагаємо МСП активізуватися через культурне розуміння, стратегічне бачення та силу бізнес-переконань у кожному елементі їх вираження. Це все те, що необхідне для виходу на міжнародні ринки.

Для кого цей захід

В заході можуть взяти участь учасники всіх кластерів УКА. Цей захід призначений тільки для учасників кластерів УКА. Якщо ви не входите в кластерні організації, це можна зробити. Просто виберіть відповідний кластер свого регіону чи галузі й контактуйте з ними. Більшість кластерів УКА під час війни веде дуже гнучку політику членства. Якщо ви не знаєте до якого кластеру приєднатись, контактуйте з нами через info@clusters.org.ua.

gift-dynamic-gradient

Промислові МСП замовники

Під час реєстрації на захід ви фіксуєте ваші проблеми (завдання) в інноваціях чи діджиталізації

bag-dynamic-gradient

Провайдери цифрових та інноваційних рішень

Під час реєстрації ви вказуєте ваші ключові інноваційні послуги та продукти

megaphone-dynamic-gradient

Інноваційні брокери

На Платформі ви демонструєте рівень вашої підтримки (по відкритим колам) та нових проєктних пропозицій

chess-dynamic-gradient

Керівники кластерів

Ваша роль (з 8 по 30 серпня) – допомагати сполучати кращі інноваційні рішення та ідеї з реальними потребами учасників свого кластеру

Як організований B2B Matchmaking

1-ий період, цифрова ініціація з ключовим завданням «Be Transparent»  (з  8 по 16 серпня)

Учасники кампанії реєструються на Платформі, заповнюють свій професійний профіль та розпочинають цифрову взаємодію.

 1. Замовники декларують свої проблеми (виклики).
 2. Провайдери демонструють свої рішення (інновації).
 3. Брокери та експерти демонструють свою експертизу через промоцію наявних колів та грантів, та інших можливостей інноваційної підтримки.
 4. Керівники кластерів – декларують свої проєкти для грантової підтримки в рамках окремого розділу групи.

Для забезпечення цих процесів, всі учасники знаходяться в одній групі Платформи й мають низку інструментів для взаємодії – форум, канали комунікацій, базу знань, доступ до наявних колів та грантів тощо.

Паралельно, роботу розпочинає конкурсна комісія, яка буде складатись з представників координаційного центру УКА, Центрів Швидкого Реагування УКА (ЦШР), групи EIF УКА та нашого головного партнера заходу – GIZ. Завдання комісії на цьому етапі – сприяти якісним обмінам й визначити кращі пропозиції за викликами та інноваціям для представлення 17 серпня.

Стати прозорим для взаємодії – очевидна та головна умова для успішного метчмейкингу!

2-ий період, проведення онлайн події 17 серпня

Захід в онлайн долучить всіх зареєстрованих учасників до 3 видів активностей в онлайн:

 1. Загальних презентацій та дискусій щодо спільних, ідентифікованих викликів інноваційного розвитку МСП.
 2. Окремих та індивідуальних обмінів за напрямами та секторами (галузеві та крос-секторальні напрями).
 3. Презентації кращих грантових пропозицій від інноваційних брокерів.

Детальна програма події й з урахуванням результатів відбору 1-го етапу буде опублікована 15  серпня. Кількість окремих секцій (веб-кімнат ), де проходитимуть паралельні презентації та дискусії визначатимуться задекларованими на 1-ому етапі потребами та пропозиціями.

Подія 17 серпня є ключовою для зустрічі та персональних знайомств, презентацій всіх учасників на одному майданчику, але це ще не завершення процесів метчингу.

3-ій період, Розгортання взаємодії – Нагородження переможців  

За підсумками заходу, учасники декларують в своєму профілі (поле «Метчинг») про прогрес у взаємодії за критеріями:

 1. Знайшов партнера.
 2. Знайшов фінансування.
 3. Є нові ідеї.

Керівники кластерів, які виступають в ролі метчерів, вказують в цьому профілі, яким компаніям вони допомогли стикуватись між собою за допомогою персональних відносин та власної експертизи.

Представники комісії контактують з учасниками, які задекларували ці позиції в своєму профілі та визначають кращі пари чи трійки, які розпочали взаємодію, а такоже метчерів, й також підводять підсумки всієї кампанії.

Нагороди, призи та відзнаки отримують кращі учасники в номінаціях

 1. Кращий замовник (3 відзнаки).
 2. Кращий інноватор (5).
 3. Кращий брокер (5).
 4. Кращий метчер (5).

Окремо, журі відзначає 10 найбільш активних учасників цифрової взаємодії на Платформі метчмейкингу. Нагороди будуть вручені переможцям на офлайн події 30 серпня.

Шукаєте співпраці?

Український кластерний Альянс

Червоноткацька 42а/1, офіс 101, м. Київ, 02000

info@clusters.org.ua

Бажаєте вступити до кластеру? Надсилайте заявку на

info@clusters.org.ua

Кампанія брокериджу та метчмейкингу учасників кластерів УКА проводиться за підтримки програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19. EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні.

Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Зміст кампанії є виключною відповідальністю УКА і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

Зареєструйтеся зараз

Якщо ви вже маєте обліковий запис на matchmaking.appau.org.ua, достатньо долучитися до групи, повторно реєструватися не потрібно

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag