Skip links

Презентація чеської виставки MSV для кластерів ІАМ

В понеділок, 11 липня, в 15:00 відбудеться презентація можливостей міжнародної виставки MSV в м. Брно, Чехія, для українських кластерів ІАМ (Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування). Цим аноном надаємо інформацію про цю подію.

«Contact-Contract 2022» (C+C) проводиться під час торгової виставки MSV у Брно. Захід B2B matchmaking організований нашою Торговою Палатою у співпраці з іноземними партнерами, що належать до мережі Enterprise Europe Network, торгових палат і виставок Брно, компаній з багатьох країн світу, які прагнуть співпрацювати на взаємну комерційну вигоду. Ця подія буде зосереджена на запланованих зустрічах 1 на 1 у період з 4 по 7 жовтня 2022 р. Зареєстровані учасники зможуть запросити безкоштовні індивідуальні зустрічі з іншими відвідувачами на нашій онлайн-платформі.

Міжнародна інженерна виставка MSV є ключовою промисловою подією в Центральній Європі. Щороку вона збирала(до пандемії COVID-19) 1 600 експонатів та понад 80 000 відвідувачів. Більшість відвідувачів – професіонали. Майже 80% присутніх інвестують в бізнес, а одна третина є частиною вищого керівництва своїх фірм. Представлені всі ключові галузі від машинобудування до електротехнічної промисловості, з основним фокусом на механічній обробці та формотворенні. У центрі уваги MSV – Industry 4.0 і Digital Factory, тобто цифровізація виробництва, одна з ключових тенденцій інноваційного процесу. Інші виділені теми включають циркулярну економіку – управління матеріальними ресурсами. Це поточна тенденція, яка є пріоритетною сферою сталого розвитку, оскільки адаптація промисловості та торгівлі рухатиметься вперед у цьому напрямку.

Одним із унікальних компонентів виставки є супровідна програма, яка включає спеціалізовані конференції, а також семінари та практикуми з актуальних технічних, комерційних та економічних питань, включаючи регулярні брокерські заходи під назвою «Contact-Contract». Зустрічі B2B як частина «C+C» об’єднують компанії та дослідницькі організації з усієї Європи, та всього світу в тісній співпраці з Enterprise Europe Network (галузевий фокус: категорії продуктів див. ТУТ). Це також може бути унікальною можливістю для компаній з України зустрітися не лише з чеськими малими та середніми підприємствами, а також створити нові партнерства для ділового, технічного та науково-дослідного співробітництва.

Щоб дізнатися більше про роботу нашої платформи, перегляньте тут: https://cc-msv-2022.b2match.io/

Для участі в заході 11 липня необхідна реєстрація

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag