Skip links

Гранти сумою до 120 тис. євро на інновації в економіці даних

Ініціатива i4Trust, що діє в рамках проєкту Horizon 2020 направлена на  створення нових ланцюжків цінності даних у різних секторах. Вона створює стійку екосистему, в якій компанії можуть розробляти інноваційні послуги на основі обміну, повторного використання та торгівлі активами даних. i4Trust Data Spaces пропонує малим та середнім підприємствам можливість обмінюватися даними у своєму ланцюжку створення вартості надійним та ефективним способом, знижуючи трансакційні витрати. Європейська економіка даних продовжує швидко зростати – з 301 млрд.євро в 2018 до 829 млрд. євро (5,8% ВВП) що прогнозуються в 2025 році.

Метою ініціативи i4Trust є прискорення розвитку інноваційних послуг навколо нових ланцюжків вартості даних. Для цього використовуються відповідні цифрові інструменти, тренінги, наставництво та фінансування для створення просторів даних, що забезпечує надійний і ефективний обмін даними. Навколо таких просторів даних виникнуть стійкі екосистеми МСП, що співпрацюють, і підтримуються DIH.

Нещодавно оголошено 2-й відкритий конкурс i4Trust щодо експериментів в економіці даних. Метою конкурсу є мобілізація європейських компаній, щоб вони розуміли попит на дані, створювали партнерства з обміну даними та визначали конкретні випадки їх використання, покладаючись на надійний та ефективний обмін даними. Організатори конкурсу очікують також прискорення впровадження зручних та перевірених технологій для обміну даними на основі CEF-сумісних будівельних блоків iSHARE та FIWARE, які охоплюють усі оперативні, юридичні, технічні та управлінські аспекти, пов’язані з обміном даними.

Для кого

Пропозиції повинні подавати міжнародні команди, що містять принаймні 3 малі та середні підприємства. Експерименти мають продемонструвати, як можна покращити вже існуючі процеси або створити нові інноваційні послуги за допомогою обміну даними між кількома компаніями, які використовують i4Trust.

Обрані МСП та DIH отримають до 120 000 євро на реалізацію своєї інноваційної концепції експерименту, а також навчання та наставництво. 

Більше деталей про те як подати заявку на грант i4Trust Open Call можна знайти за посиланням https://bit.ly/3egZM4S

29 липня о 10:00 запрошуємо Вас на вебінар за участі експертів Віртуального центру цифрових інновацій NOSC-UA DIH, що є амбасадором I4Trust в України, де Ви зможете поділитися ідеями експериментів з обміну даними, та отримати консультації щодо написання заявки та пошуку партнерів. Для участі в заході заповніть форму. 

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag