Skip links

Національний бренд Furniture of Ukraine на виставці Salone del Mobile 2022 у Мілані

Національний бренд Furniture of Ukraine вперше було представлено на всесвітньовідомій виставці Salone del Mobile в італійському Мілані, яка проходила з 7 до 12 червня 2022.

Організатори Salone del Mobile безкоштовно надали українським меблевикам обладнаний виставковий стенд у якості підтримки нашої країни у війні проти РФ.

Стенд під прапорами України та Української Асоціації Меблевиків став майданчиком для знайомства та переговорів 11-ти українських фабрик і команди Furniture of Ukraine Business Expo з відвідувачами виставки.

Протягом шести днів виставки учасники національного стенду мали можливість розказати зацікавленим про численні та різноманітні меблі, що виготовляються в Україні, як меблевики постраждали від військової агресії рф, як підприємці об`єднуються та продовжують боротьбу, про допомогу українського Уряду, колег і міжнародних донорів.

Стенд Furniture of Ukraine відвідали більше 300 представників бізнесу Італії, Індії, США, Німеччини, Китаю, Великобританії, Естонії, Канади, Бельгії та України. Переважна більшість гостей стенду були представниками меблевого ритейлу та закупівельних департаментів готельно-ресторанного бізнесу. Також українськими меблями цікавилися дизайнери інтер’єрів і архітектори.

Під час офіційної зустрічі з організаторами та засновниками виставки президентом FederlegnoArredo Клаудіо Фельтрин та президентом Salone del Mobile. Milano Марією Порро було обговорено можливі шляхи кооперації меблевих галузей Італії та України, актуальні проекти гуманітарної підтримки України, а також умови участі українських меблевиків у Salone del Mobile 2023.

Участі українських меблевиків у виставці активно посприяли Посольство України в Італії, Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, Асоціація Made in Ukraine for Italy та Рівненська обласна державна адміністрація.

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag