Skip links

Синергія в комунікаціях

Онлайн мітап менеджерів з комунікацій кластерів УКА

2 серпня, 11:00 – 12:30

В основі будь-якої кластерної співпраці лежать засади довіри, взаємного доповнення та посилення, а також професійних стандартів. Таким чином, й в порівнянні з іншими типами бізнес-об’єднань,  кластери вміють швидше та краще досягати синергії як всередині своєї організації, так і в між-кластерній співпраці.

Водночас, подібна синергія тільки розпочинається в Українському кластерному альянсі (УКА). Хоча ми маємо вже чимало показових спільних історій успіху, в найголовнішому аспектів – зовнішніх комунікаціях, ця співпраця тільки розпочинається.  Спільними викликами в цій сфері наразі розглядаються такі як охоплення та обізнаність цільових аудиторій про кластерний рух та його представників, краща співпраця в цільових проектах та кампаніях, синергія меседжів, популяризація УКА на міжнародній арені, а також встановлення єдиних комунікаційних стандартів для всіх кластерів УКА.

Спільний мітап-нарада на цю тему планується 2 серпня.

В програмі заходу

11:00  Знайомство (команди АППАУ та АСТАР, інші кластери)

11:10  Обговорення та фіксація пріоритетів по спільним викликам

11:30 Обмін кращими практиками в комунікаціях

  • Агенство «АСТАР»
  • АППАУ
  • Інші кластери

12:00 Планування спільних дій по визначеним викликам. Чек-лист «Синергія в комунікаціях».

12:30 Завершення заходу

До участі запрошуються керівники кластерів УКА та їх менеджери з маркетингу, PR та комунікацій. Для отримання запрошення, звертайтесь на info@clusters.org.ua

We use cookies to provide the best web experience possible.
Explore
Drag